Nový plagát na jubilejný koncert 30+30

16.01.2019

Môj plagát pre kapelu Kýbel Mačiek. Po dlhej dobe si zahrajú v domácom meste Nitra, kde oslávia narodeniny aj dvaja členovia kapely. Okrem Kýbel Mačiek zahrajú aj Sedembolestný Panic Mário, Marhule, Bez hanby a talentu.
> Facebook podujatie < Ku koncertu sa vyjadrila aj kapela na svojom facebooku:

"Drahí priatelia!

Po vyše roku a pol sa vraciame do náruče nášho domáceho klubu. Akcie v Pekárni pod našou taktovkou predstavujú preverenú tradíciu, tak si ju nenechajte ujsť ani teraz! Je to presne Pekáreň, kde ľuďom hádžeme do hláv šaláty a kde Bilbo zvykne už ku koncu kvíliť na jeho ústnom akordeóne, predtým než niekto nechytí do vzduchu a neodhodí do publika!

Špeciálnou témou koncertu je JUBILEUM! Bilbo a Šariš oslavujú po 30 rokov a veľmi radi by to vykonali práve obklopení domácim klubom a svojou rozšírenou hudobnou rodinou - nami, vami, priateľmi, všetkými, ktorí im chcú dobre! Dary prinášať nemusíte, stačí dobrý úmysel a modlitbička! Oslava sa koná v priebehu celého koncertu, i keď na jej oficiálne zahájenie si počkáme až do polnoci!

Pripravili sme pre vás špeciálny (predovšetkým dlhý) playlist, ktorým vám vynahradíme fakt, že sme v roku 2018 doma nehrali. Vydáme zo seba všetko, po koncerte po náš zostanú len kožené návleky! Okrem toho budeme mať pre vás novú sériu merchu - cédečká, tričká, všetky možné pičovinky, dokonca bude nová edícia KNIŽIEK!

Kultúrny program budú dopĺňať:
Bez hanby a talentu - vekovo najstaršia začínajúca kapela na Slovensku, možno aj vo svete! Partia pánov v (najlepších) rokoch vám ukáže, že rokenrol môžete nájsť v ľubovoľnej životnej fáze, aj keď vám sopliaci nadávajú do ujov!

Sedembolestný Panic Mário - naša spriaznená kapela zo Žiliny! Chlapci boli celkom počuteľne kojení punkrockom a rokenrolom ako takým, počuť to nielen na Jakubkovom chrapľáku, chrapľavom ako rašpľa!

Kapela Marhule - tak toto je úplná, nehanebná kokotina. Za tri roky sedem pesničiek, každá prerážajúca dno vo vlastnej pseudoumeleckej disciplíne. Hnus!

Program:
20:00 - určite príďte načas! Starí páni vám vezmú po vodke! (Neformálny začiatok narodeninovej párty Bilba a Šariša, môžete im triasť pravicou a nosiť chlebíčky)

20:45 Avenged SedemBôľ
21:30 Kýbel Mačiek
23:00 Marhule (ak pán Boh dá, ale dúfajme, že nie)
00:00 - Oficiálny začiatok narodeninovej párty Bilba a Šariša! Jedlo, žranie, diskotéka!

CHCEME VÁS MAŤ NA SEBE!"