JURAJ HNILICA

Naším prvým hosťom Ver si! je úspešný spevák, muzikant a skladateľ svojich vlastných autorských piesní Juraj Hnilica. Zviditeľnil sa vďaka šou ČS má talent v roku 2015 kedy sa dostal až do finále. Neskôr hosťoval na turné kapele TEAM a tiež českému slávikovi Tomášovi Klusovi. V rozhovore nám Juraj okrem iného porozprával o spomienkach na začiatky, o ceste v ČS má talent, o novom albume, o tom aké ma sny, aký je jeho odkaz pre mladých ľudí a prezradil aj niečo o svojej kapele Bačova Fujara. 

SÚŤAŽ O 6x CD!

Pre dvoch šťastlivcov máme pripravené všetky 3 CD od Juraja Hnilicu. Súťaž prebieha na facebooku, stačí ak tento príspevok budete zdieľať verejne na vašom profile a do komentára odpoviete na súťažnú otázku: Ktoré 2 pesničky nám Juraj zaspieval vo videu? Zapojiť sa do súťaže môžete od 10.januára 14:00 do 15.januára 14:00. 

Videoprodukcia Dominik Kopec a Projekt Ver si! sa zaväzuje, že súťaž bude férová a výhercom odošle ceny najneskôr do 30 dni. Výhercovia sa budú losovať náhodne pomocou stránky comment picker.