Online kurz Adobe After Effects

27.05.2019

Chceš sa aj ty naučiť robiť profesionálne videa? Chceš vedieť strihať videa, pracovať s efektami, textom, vytvárať animácie, pracovať s maskami, 3D vrstvami, statickým a dynamickým textom a veľa ďalšieho? Naučím ťa to :)
Stal som sa lektorom Learn2code kde si môžte kúpiť rôzne kurzy a medzi nimi aj 2,5 hodinový kurz v programe Adobe After Effects. Po absolvovaní kurzu dostaneš certifikát.

Popis online kurzu

Adobe After Effects je jasná voľba číslo 1 medzi softwarom, ktorý môžeš použiť na tvorbu pohybovej grafiky (motion graphics). Možnosti tvorby pohyblivej grafiky v tomto programe sú v podstate neobmedzené a všetko závisí len od tvojej kreativity.

Online kurz Adobe After Affects je určený pre každého, koho baví práca s videom. Po kurze budeš vedieť pracovať s programom, nastaviť si v ňom základné parametre, ktoré určite využiješ. Naučíš sa strihať videa, pridávať do videí rôzne efekty, titulky, obyčajné, ale aj statické a dynamické texty. Vďaka kurzu budeš vedieť vytvoriť rôzne videá pre tvoj YouTube kanál, ale aj pre osobnú potrebu. Budeš vedieť postrihať svadobné video, svoje cestovateľské video alebo aj hudobný videoklip.

Tento kurz je teda vhodný pre každého nadšenca rôznych video efektov a začínajúceho video animátora, ktorý do nakrútených video záberov potrebuje dostať rôzne efekty.