Novinky

BEZCITNÝ je krátky film s alternatívnymi prvkami vytrhnutý zo života jednej problémovej rodiny. Otec - tyran ostáva po dopravnej nehode bezvládny a pripútaný na lôžko. Jeho život teraz závisí od denno-dennej opatery tých, ktorým po dlhé roky ubližoval. Dokáže rodina odpustiť a postarať sa oňho alebo naopak využije šancu a konečne sa od neho odpúta?...

Nové video z tandemového zoskoku z Bidoviec (Košice). Ja som sa postaral len o strih a úpravu videa. A vy čo stále váhate, choďte do toho :) Všetci z Compact boli príjemný a priateľský, takže odporúčam. Užite si video :)

17 nových videí z hry Call of Duty: Modern Warfare 2 Remastered. Hra z roku 2009 dostala nový kabát v podobe novej grafiky v roku 2020.

Pokračovanie 4. dielu série z dôb moderného vojenstva, kde sa opäť pozriete na stredný východ v úlohe amerického mariňáka. V hre sa dočkáte množstva starých dobrých zbraní.

Vychutnajte si nové lyric video na skladbu Dirt pre kapela A Chance to Survive.
Kapela A Chance to Survive (resp. ACTS) z Humenného vznikla na začiatku roka 2017. Žánrovo je kapelu ťažko definovať, no na svoje by si mohli prísť priaznivci štýlov ako sú napr. post metal, post hardcore, či alternative rock.

Prázdne mesto Humenné zachytené v čase pandémie. Ako vyzeralo prázdne mesto z pohľadu ulíc ale aj dronu? Pozrite sa na to v mojom novom videu a nezabudnite si pozriem fotoalbum, ktorý nájdete pod videom.

Keďže kvôli vírusu sa zavreli všetky športoviska a aj zimný štadión hokejové video som nakoniec spravil o čosi skôr. Ide o moje druhé hokejové video z pohľadu prvej osoby.

Keďže som mal chvíľu voľného času, rozhodol som sa spraviť nejaké lyrics video. Rozmýšľal som aké. Keďže už mam lyrics videa v slovenskom, českom a anglickom jazyku, rozhodol som sa, že skúsim niečo s azbukou :)